Wojciech KorpettaAdwokat

Adwokat Wojciech Korpetta ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie w latach 2010 – 2013 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od czerwca 2013 r. wpisany na listę adwokatów. Zawodowe doświadczenie zdobywał od 2006 r. rozpoczynając podczas studiów współpracę z warszawską kancelarią adwokacką średniej wielkości.

W latach 2010 – 2014 przez dwie kadencje pełnił funkcję początkowo sekretarza, następnie komisarza Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. – organu dyscyplinarnego piłkarskiej Ekstraklasy. W latach 2015 – 2016 był członkiem Komisji do spraw Prawnych Polskiego Związku Piłki Nożnej, a od początku 2017 r. jest członkiem Zespołu do spraw Licencjonowania Menadżerów PZPN.

W praktyce zawodowej adwokat Wojciech Korpetta zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną klientów Kancelarii w zakresie sporów sądowych, a także świadczeniem stałej obsługi podmiotów gospodarczych, specjalizując się przede wszystkim w prawie karnym, administracyjnym i upadłościowym oraz praktyce ogólnej z zakresu prawa cywilnego oraz pracy. Adwokat Wojciech Korpetta od lat specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa hazardowego.

Interesuje się między innymi podróżami, historią i piłką nożną.