AktualnościKancelaria Prawna AMK - Orły Prawa 2020

Najlepsza Kancelaria Prawna 2020

 

Laureat konkursu 2020

Miło nam poinformować, iż Nasza Kancelaria została wyróżniona w plebiscycie Orły Prawa 2020. Plebiscyt ten spośród istniejących na rynku firm wyróżnia te najlepsze. To już trzeci rok z rzędu, w którym „Kancelaria Adwokacka Anna Maria Kubiak” zostaje wpisana na listę w tym prestiżowym plebiscycie jako laureat plebiscytu „Najlepsza kancelaria prawna 2020”. Orły prawa to konkurs, który wyłania zwycięzców na podstawie prawdziwych opinii klientów.

 

Orły Prawa 2020

Plebiscyt wyszukuje liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Plebiscyt staje się coraz popularniejszy wśród firm oraz ich klientów – nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Orły są międzynarodowym wyróżnieniem – dostępnym również między innymi w Grecji i we Włoszech. Strony internetowe Plebiscytów Branżowych Orły odwiedza w tej chwili w Polsce około 100 tysięcy użytkowników miesięcznie. Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firma jest na najwyższym poziomie. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

 

Kryteria oceny

W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości.

 

#wyroznienia

 

Kancelaria Adwokacka Anna Maria Kubiak - Warsaw